Panel administracyjny Galerie
Rallyland
RALLYLAND CUP 2017 RMPST KLUBOWE
Menu
Aktualności
Zlot
Terminarz
Filmy i zdjęcia
Korynt
Giełda
Części
Kontakt
Rallyland Cup 2017
Aktualności
Regulaminy
Terminarz
Wyniki
Galerie
Wiadomości z imprez samochodowych

V RUNDA PUCHARU MRC 2015 - ZAPISY - WAŻNE INFORMACJE !

2015-07-29 09:29:23

Tak jak w zeszłym roku z większym wyprzedzeniem rozpoczynamy zapisy na V rundę pucharu Motul Rallyland Cup 2015. Jak już pewnie słyszeliście, runda tą będzie rundą wyjątkową bo dwudniową (12-13.09.2015). Zawody rozpoczną się w sobotę 12 września odcinkiem specjalnym "Prolog Chojnice" rozgrywanym w centrum starego miasta w Chojnicach. W związku z tym zmuszeni jesteśmy wprowadzić dodatkowe obostrzenia dla załóg pragnących wystartować w tej eliminacji. Pierwszym warunkiem są zwiększone wymogi bezpieczeństwa jeśli chodzi o przygotowanie auta, czyli klatka bezpieczeństwa lub półklatka, fotele kubełkowe oraz minimum trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Dodatkowo w związku ze specyfiką odcinka, który zostanie rozegrany w centrum miasta, informujemy, że akceptowane zostaną zgłoszenia załóg, które do tej pory pokazały się z "dobrej" strony na imprezach organizowanych przez nasz klub, lub kluby z nami zaprzyjaźnione. Załogi, które nie są w stanie spełnić, któregoś z w/w warunków mogą wystartować w drugim dni zawodów, który będzie miał charakter tradycyjnej Rallyland-owej rundy. W tym przypadku, załogom w wynikach końcowych za sobotni odcinek specjalny naliczona zostanie taryfa.

Jak zawsze na naszych imprezach, pierwszym krokiem rejestracji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (link poniżej). Po pozytywnej weryfikacji danych, uczestnik pojawi się na liście zgłoszeń. Kolejny krokiem jest wykonanie przelewu na nowe konto bankowe podane w formularzu zgłoszeniowym. W tytule przelewu prosimy podać imię, nazwisko oraz zadeklarowana klasę.

Kwotę wpisowego V rundy ustala się w wyskości 320 PLN, w przypadku wpłaty na konto przed imprezą. Chcemy zaznaczyć, że kwota musi znaleźć się na koncie najpóźniej w momencie zamknięcia listy zgłoszeń. Od tego momentu opłata wzrasta do 450 PLN. Załogi, które zostaną dopuszczone tylko do drugiego dnia zawodów, płacą wpisowe jak za zwyczajną rundę w sezonie 2015. W momencie zarejestrowania na naszym koncie bankowym wpłaty, na liście zgłoszeń obok załogi pojawi się szachownica, która oznacza pozytywne zakończenie procedury rejestracyjnej. Prosimy pamiętać, że decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku załóg, które dokonają wpłaty, a lista zgłoszeń zostanie w między czasie zapełniona, gwarantujemy zwrot wpisowego.

Na każdym etapie procedury zgłoszeniowej, zawodnik zostanie poinformowany drogą mailową o zmianie statusu zgłoszenia.

Dla zawodników dostępny jest także panel zarządzania własnym profilem (link poniżej), za pomocą którego można aktualizować dane jak i dodawać zdjęcia załogi czy auta. Jako hasło początkowe prosimy użyć adresu e-mail podanego podczas rejestracji.

Do zobaczenia!

Formularz zgłoszeniowy
Lista zgłoszeń
Panel do zarządzania profilem
Lista hoteli i pensjonatów w pobliżu Rallylandu
@2020 webdesign: www.zz-top.pl
GaleriaX Chojnicki Zlot Samochodów Terenowych
Newsletter

Chcesz otrzymywać maile z newsami ?Automobilklub Morski - Jeep Club Chojnice, 89-600 Chojnice, Nieżychowice 91 tel: +48 (052) 3981011
Automobilklub Rallyland, 89-600 Chojnice, Nieżychowice 91 tel: +48 (052) 3981011
e-mail: jeep@korycki.pl, karol@zygmunt.info
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2020 Grafika: zygmanski@gmail.com