Panel administracyjny Galerie
Rallyland
RALLYLAND CUP 2017 RMPST KLUBOWE
Menu
Aktualności
Zlot
Terminarz
Filmy i zdjęcia
Korynt
Giełda
Części
Kontakt
Rallyland Cup 2017
Aktualności
Regulaminy
Terminarz
Wyniki
Galerie
Wiadomości z imprez samochodowych

VII RUNDA MRC 2016 - EPILOG

2016-11-23 12:32:06

Na fali ostatnich doniesień o rezygnacji VW ze startów w Mistrzostwach Świata WRC 2017 oraz wpisując się w aktualnie panujący klimat chcielibyśmy rozpocząć zapisy na ostatnią rundę pucharu Motul Rallyland Cup. Runda ta jest zakończeniem nie tylko sezonu 2016, ale również 7-letniej epoki amatorskich rajdów organizowanych przez AK Rallyland na terenie ośrodka rajdowego w Lipce. Mamy nadzieję, że na starcie pojawią się nie tylko załogi walczące o jak najwyższe miejsce w klasyfikacji sezonu, ale również zawodnicy, z którymi mogliśmy spotkać się na przełomie ostatnich lat. Siódma runda odbędzie się na terenie ośrodka rajdowego Rallyland za niespełna miesiąc tj. w sobotę 3 grudnia i tak jak w poprzednio, będzie to jednocześnie trening przez Warszawską Barbórką. Więcej informacji o atrakjcach, które przygotowujemy dla Was już wkrótce !

W związku z powyższym niezwłocznie uruchamiamy formularz zgłoszeń.
Jak zawsze na naszych imprezach, pierwszym krokiem rejestracji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (link poniżej). Po pozytywnej weryfikacji danych, uczestnik pojawi się na liście zgłoszeń. Kolejny krokiem jest wykonanie przelewu na nowe konto bankowe podane w formularzu zgłoszeniowym. W tytule przelewu prosimy podać imię, nazwisko oraz zadeklarowana klasę.

W sezonie 2016 kwotę wpisowego ustala się na 220 PLN, w przypadku wpłaty na konto przed imprezą. Chcemy zaznaczyć, że kwota musi znaleźć się na koncie najpóźniej w momencie zamknięcia listy zgłoszeń (data widnieje na formularzu zgłoszeniowym). Od tego momentu opłata wzrasta do 350 PLN. W momencie zarejestrowania na naszym koncie bankowym wpłaty, na liście zgłoszeń obok załogi pojawi się szachownica, która oznacza pozytywne zakończenie procedury rejestracyjnej. Prosimy pamiętać, że decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku załóg, które dokonają wpłaty, a lista zgłoszeń zostanie w między czasie zapełniona, gwarantujemy zwrot wpisowego.

Na każdym etapie procedury zgłoszeniowej, zawodnik zostanie poinformowany drogą mailową o zmianie statusu zgłoszenia.

Dla zawodników dostępny jest także panel zarządzania własnym profilem (link poniżej), za pomocą którego można aktualizować dane jak i dodawać zdjęcia załogi czy auta. Jako hasło początkowe prosimy użyć adresu e-mail podanego podczas rejestracji.

Do zobaczenia!

fot. Rallyland

Formularz zgłoszeniowy
Lista zgłoszeń
Panel do zarządzania profilem
Lista hoteli i pensjonatów w pobliżu Rallylandu
@2022 webdesign: www.zz-top.pl
GaleriaMajówka z Jeepem
Newsletter

Chcesz otrzymywać maile z newsami ?Automobilklub Morski - Jeep Club Chojnice, 89-600 Chojnice, Nieżychowice 91 tel: +48 (052) 3981011
Automobilklub Rallyland, 89-600 Chojnice, Nieżychowice 91 tel: +48 (052) 3981011
e-mail: jeep@korycki.pl, karol@zygmunt.info
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2022 Grafika: zygmanski@gmail.com