Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "KORYNT", Ireneusz Korycki
89-600 Chojnice, Nieżychowice 91,
NIP: 555-174-06-17, tel. (52)39 81011

Stacja Demontażu Pojazdów nr G/35SD
Samochody specjalne, serwis samochodów 4x4,
Ośrodek Szkolenia Kierowców kat. "B"
Gdzie jesteś:
MITSUBISHI PAJERO, osobowy
Cena: 4 700 PLN

Nauka Jazdy 
Zapraszamy wszystkich kandydatów na kierowców, na kursy prawa jazdy kat. "B". Tylko nasi kursanci z regionu Chojnic, szkolą się i zdają egzamin w Gdańsku. Podczas szkolenia praktycznego, pełne 30 godzin spędzają za kierownicą samochodu, prowadzą go również podczas dojazdów do Gdańska i powrotu. Pełne godziny zegarowe a nie lekcyjne:)! Szkolenie z normalną (manualną) skrzynią biegów przeprowadzamy samochodem KIA Rio 1,2 wyposażonym w klimatyzację. Koszt kursu to 1600 zł brutto.

Jako pierwsi i jedyni w regionie rozpoczęliśmy szkolenie kandydatów na kierowców kat. B, samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Ma to być alternatywa dla osób, które obawiają się stresu związanego ze zdawaniem egzaminu i chcą skorzystać z łatwiejszego rozwiązania. Taki samochód prowadzi się dużo łatwiej, a przy wykonywaniu manewrów na egzaminie używasz tylko kierownicy i obsługujesz jeden pedał a nie trzy, jak w samochodzie z manualną skrzynią biegów! Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest zdawanie egzaminu państwowego tym samym samochodem, którym się szkolisz. Brak kamer to również mniej stresu ! Do szkolenia używamy samochodu marki Mazda 3, doskonale wyposażonego ze 170-cio konnym silnikiem! Koszt kursu z automatyczną skrzynią biegów to 2000 zł brutto. Cena ta zawiera również podstawienie samochodu na pierwszy egzamin praktyczny. Za kolejny egzamin trzeba zapłacić 100 zł.

Biuro Ośrodka znajduje się w siedzibie firmy i Automobilklubu Rallyland w Nieżychowicach, na terenie byłego POM-u. Bliższych informacji udzielamy pod numerem telefonu: (52) 3981011. ZAPRASZAMY!


  stat4u