Panel administracyjny Galerie
Rallyland
RALLYLAND CUP 2017 RMPST KLUBOWE
Menu
Aktualności
Zlot
Terminarz
Filmy i zdjęcia
Korynt
Giełda
Części
Kontakt
Rallyland Cup 2017
Aktualności
Regulaminy
Terminarz
Wyniki
Galerie
Wiadomości z imprez samochodowych

I RUNDA MOTUL RALLYLAND CUP 2012 - ZMIANA TERMINU I ZAPISY

2012-01-30 11:07:54

W związku z pojawiającymi się na forum prośbami o przeniesienie terminu I rundy pucharu, ze względu na poznański Super Os i AB Cup, informujemy o zmianie terminu I rundy Motul Rallyland Cup na niedzielę 12.02.2012 r. .

Jak zawsze na naszych imprezach, pierwszym krokiem rejestracji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (link poniżej). Po pozytywnej weryfikacji danych, uczestnik pojawi się na liście zgłoszeń. Kolejny krokiem jest wykonanie przelewu na nowe konto bankowe podane w formularzu zgłoszeniowym (UWAGA!!! nastąpiła zmiana numeru konta bankowego - aktualny numer na formularzu zgłoszeniowym). W tytule przelewu prosimy podać imię, nazwisko oraz zadeklarowana klasę.

Kwotę wpisowego ustala się na 170 PLN, w przypadku wpłaty na konto przed imprezą, w dniu imprezy opłata wzrasta do 200 PLN. Zgodnie z zapowiedziami wpisowe dla Fiatów 126p zostało obniżone do 100 PLN. W momencie zarejestrowania na naszym koncie bankowym wpłaty, na liście zgłoszeń obok załogi pojawi się szachownica, która oznacza pozytywne zakończenie procedury rejestracyjnej. Prosimy pamiętać, że decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku załóg, które dokonają wpłaty, a lista zgłoszeń zostanie w między czasie zapełniona, gwarantujemy zwrot wpisowego.

Na każdym etapie procedury zgłoszeniowej, zawodnik zostanie poinformowany drogą mailową o zmianie statusu zgłoszenia.

Dla zawodników dostępny jest także panel zarządzania własnym profilem (link poniżej), za pomocą którego można aktualizować dane jak i dodawać zdjęcia załogi czy auta. Jako hasło początkowe prosimy użyć adresu email podanego podczas rejestracji.

Do zobaczenia!

fot. S.Olszak

Formularz zgłoszeniowy
Lista zgłoszeń
Panel do zarządzania profilem
Lista hoteli i pensjonatów w pobliżu Rallylandu
@2022 webdesign: www.zz-top.pl
GaleriaVII runda RMPST - Chojnice 2002
Newsletter

Chcesz otrzymywać maile z newsami ?Automobilklub Morski - Jeep Club Chojnice, 89-600 Chojnice, Nieżychowice 91 tel: +48 (052) 3981011
Automobilklub Rallyland, 89-600 Chojnice, Nieżychowice 91 tel: +48 (052) 3981011
e-mail: jeep@korycki.pl, karol@zygmunt.info
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2022 Grafika: zygmanski@gmail.com